Hakkımızda

TECHNOPAUSE bir Araştırma – Geliştirme Merkezidir.

Technopause AR-GE Merkezi, son kullanıcılara yönelik ürünleri Araştırır – Geliştirir ve Üretimine destek verir.

Alanlarında uzman, genç, dinamik ve eğitimli kadrolarını arttırarak gücüne güç katan Technopause Ekibi, sürekli yeni ürünler geliştirmekle birlikte mevcut ürünlerin modernizasyonu ve son kullanıcıyı olan faydasının arttırılması konusunda da çalışmalarını sürdürmektedir.

Technopause çatısı altında yer alan Ventilla, Ecoilpower, Ustechnic, Qaukesense, WindOnRoof, Aletrik ve w8fix markalı ürünler Technopause AR-GE Merkezi tarafından yapılan özenli çalışmalar sonucu ortaya çıkan gelişmiş ürünler olup, uygulama aşaması sonrasında müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

Technopause Organizasyonu, birinci sınıf ürünler & hizmetler sunmak amacıyla faaliyet göstererek; tüm yaşam alanlarında: ev, ofis, fabrika, hastane, otel ve sosyal kullanıma açık binalarda özel çözümler üretmeyi hedeflemektedir.

Technopause; geliştirdiği ürünlerde Tasarruf, Ergonomi, Tasarım ve Teknoloji ile, ilgili Sektörlerde Yeni Trendler Yaratmaya odaklanmıştır.

Yönetiminde Dr.Ahmet Hamdi Esgün’ün ( http://www.ahmethamdiesgun.com ) yeraldığı Technopause Ar-Ge Merkezi; mevcut Proje İzleme, Değerlendirme ve Bilgilendirme Sistematiği içerisinde, çok sayıda Sonuçlandırılan, Yürütülen ve Planlanan Ar-Ge ve Yenilik Projelerine sahiptir.

İletişime Geçin